Wykorzystaj okazje do zwiększenia sprzedaży i maksymalizacji zysków w Twoim sklepie

Optymalizuj ceny i zarabiaj więcej,
dzięki bieżącym informacjom z rynku

UMÓW SIĘ NA DEMO

Monitorujemy ceny konkurencji w internecie

Wskazujemy produkty, wymagające optymalizacji cen

Pomagamy zwiększać sprzedaż i zyski

Zobacz porównanie ofert wszystkich konkurentów w jednym miejscu.

Koniec z ręcznym odwiedzaniem stron konkurencji i zbieraniem danych. Dostaniesz gotowe raporty, z porównaniem wszystkich konkurencyjnych ofert. Szpiegomat podpowie jak wykorzystać szanse i uniknąć błędów.

Monitoruj dowolne źródła.

Monitorujemy ceny w sklepach internetowych, porównywarkach cenowych, portalach aukcyjnych oraz innych źródłach krajowych i zagranicznych.

ZOBACZ DEMO
Monitoring cenowy porównanie ofert konkurencji
Porównanie poziom cen u sprzedawców

Błyskawicznie porównaj swoją ofertę z konkurencją.

Zobacz porównanie z ofertami innych sprzedawców i poznaj różnice cenowe. Sprawdź, gdzie jesteś w czołówce cenowej, a która część Twojej oferty nie jest atrakcyjna dla klientów.

 

Porównuj ceny, dostępność i koszty wysyłki.

Walcz z konkurencją inne parametrami oferty niż tylko cena. Wykorzystuj brak dostępności u konkurentów do zwiększania marż lub wygrywaj tańszą dostawą.

 

ZOBACZ DEMO

Wykorzystuj szanse sprzedażowe i unikaj błędów w ustalaniu cen.

System inteligentnych podpowiedzi wskaże produkty, którym warto zmienić ceny. Dowiesz się gdzie możesz podnieść ceny i zarabiać więcej, a gdzie wystarczy niewielka obniżka, żeby zwiększyć sprzedaż.

Dostaniesz również sugestie jak wykorzystać różnice w dostępności i sposobach promocji. Pokażemy Ci, co jeszcze możesz zrobić, by zwiększyć sprzedaż i marże.

 

Automatyzacja zmian cen.

Ceny w Twoim sklepie mogą się zmieniać całkowicie automatycznie, w zależności od tego, co dzieje się na rynku. Chętnie wykonamy integrację dla Ciebie lub udostępnimy API dla Twoich programistów.

 

ZOBACZ DEMO
Raporty i sugestie
Raport XLS CSV

Powiadomienia i raporty.

Codziennie dostaniesz na e-mail aktualne podsumowanie najważniejszych informacji, wraz z sugestiami działań.

 

Export danych do XLS i CSV.

Dane ze Szpiegomatu możesz zapisać do pliku XLS lub CSV i wykorzystać do dalszej analizy.

Twórz własne raporty cykliczne.

Możesz stworzyć własne raporty, zawierające istotne dla Ciebie dane i otrzymywać je regularnie na e-mail.

ZOBACZ DEMO

Jak to działa?

Roboty Szpiegomatu codziennie zbierają dane z milionów stron, a następnie przygotowują porównania, raporty i rekomendacje, które widzisz w panelu lub otrzymujesz na e-mail.

Jak rozpoznajemy i dopasowujemy produkty?

Wykorzystujemy inteligentne algorytmy Smart Matching, które potrafią rozpoznać te same produkty, na podstawie wielu parametrów, nawet wtedy, gdy podane są inne nazwy lub kody. Dzięki wykorzystaniu mechanizmów Machine Learning nasze roboty stale się uczą poprawnych dopasowań i zwiększają swoją skuteczność.

Jak często odświeżane są dane?

Możemy aktualizować dane z dowolną częstotliwością. Może to być raz w tygodniu, codziennie lub kilka razy dziennie. Dopasujemy się do Twoich potrzeb.

Ile to kosztuje?

Cena zależy od ilości monitorowanych produktów, ilości i rodzaju stron do monitorowania oraz częstotliwości odświeżania danych. Powiedz nam czego potrzebujesz, a przygotujemy indywidualną wycenę.

UMÓW SIĘ NA DEMO

Opinie naszych klientów

„Szpiegomat.pl to profesjonalne i nowoczesne wsparcie polityki cenowej. Pozwala otworzyć się na nowe możliwości i optymalnie dostosować ofertę sklepu. Dzięki dokładnym wskazówkom narzędzie wyznacza prawidłowy kierunek strategii cenowej.”

Radosław Halicki
Zegarek.net

„Narzędzie pozwala spojrzeć na sklep z ustalonej przez siebie perspektywy i na bieżąco ‚trzymać rękę na pulsie’, śledzić trendy, czy zauważać potencjalne zagrożenia dla prowadzonego projektu.”

Marcin Paśnicki
BR Konsorcjum Sp. z o.o.

„Monitorowanie nieustannie zmieniających się cen stało się dla nas banalnie proste. Już na podstawie pierwszych raportów odpowiednio dostosowaliśmy ceny produktów i tym samym nasza oferta stała się bardziej atrakcyjna i konkurencyjna. Z przyjemnością polecamy Szpiegomat.pl”

Sławomir Kołakowski
EZTime.pl

 

„Raporty cenowe są czytelne, a ich formę można na bieżąco modyfikować dostosowując do swoich potrzeb. Panel klienta jest intuicyjny, a dostarczane statystyki bardzo pomocne przy ustalaniu strategii sprzedaży. Szpiegomat.pl szybko też reaguje na indywidualne zapytania.”

Anna Karasek
Tagomago.pl

Napisali o nas

CRN Logo
Evigo Logo
FP20 Logo
„Właściwa polityka cenowa to nie tylko obniżanie cen. To także wykorzystaniu każdej szansy na podniesienie marży przy utrzymaniu wysokiej sprzedaży. Rozwiązania proponowane przez Szpiegomat.pl, mogą okazać się ważnym elementem budowania przewagi konkurencyjnej e-sklepów w nadchodzącym roku.”

 

„Narzędzie pomoże wykryć błędy w polityce cenowej i zaproponuje sposoby ich wyeliminowania. Zdarza się, że sprzedawcy przeznaczają środki na budżet marketingowy dla niewłaściwych produktów. Lub niepotrzebnie konkurują cenowo ze sprzedawcami, którzy mają słabe opinie, lub problemy z dostępnością asortymentu.”
„Szpiegomat.pl dokonuje porównania oferty sklepu z konkurentami i podpowiada działania, dzięki którym sklep może zwiększyć zarówno sprzedaż, jak i marżę. Narzędzie wskazuje produkty, dla których należy obniżyć cenę, tak aby zwiększyć ich sprzedaż. Podpowie również takie, dla których można wykorzystać okazję do zwiększenia ceny i maksymalizacji marży.”KONTAKT Z NAMI

Szpiegomat.pl

 

Al. Grunwaldzka 56

80-241 Gdańsk

Polska

Sprzedaż i obsługa klienta:

 

Tel. 57 33 40 800

info@szpiegomat.pl

O Szpiegomat.pl

Monitor cen Szpiegomat.pl to narzędzie Price Intelligence, które dostarcza danych i analiz z rynku e-commerce. Ułatwia monitoring cenowy i wspomaga zarządzanie polityką cenową u producentów i sprzedawców.

Nasze boty codziennie odwiedzają sklepy internetowe, porównywarki cenowe i portale aukcyjne i zbierają dane o cenach, dostępności i kosztach dostawy. Ogromne ilości zebranych danych (Big Data) trafiają do naszej chmury obliczeniowej. Tutaj następuje dopasowanie produktów z różnych stron, przy pomocy algorytmów Smart Matching i Machine Learning. Następnie Szpiegomat przygotowuje raporty, porównania i wskazówki dla użytkowników.

Nasze nagrody i wyróżnienia

Next Step 2
Tytuł

test

×