Twój biznes może codziennie tracić nawet setki klientów
i tysiące złotych.

Czy nie czas to zmienić?

Czy wiesz jak wiele może zmienić krótka prezentacja Szpiegomatu? Dowiesz się jak zaoszczędzić godziny pracy, poznać swoją konkurencję, pozyskać nowych klientów czy zwiększyć swoje zyski.

Jak możesz to zignorować?

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moich danych w celu realizacji zadań związanych z formularzem

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moich danych w celu marketingu produktów i usług.

  Chcę otrzymywać newsletter z poradami na temat e-commerce i monitoringu cen.

  Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Regulaminem i Polityką Prywatności. Administratorem danych jest Market Labs Sp. z o.o.  Każdy sklep ma duże pole do usprawnień*

  Może być atrakcyjniejszy dla klientów, bardziej konkurencyjny na rynku, szybciej reagować na trendy i zmiany w dostępności. Nasze oprogramowanie pozwoli Ci podnieść Twoje statystyki na wielu płaszczyznach, nawet tam, gdzie sam o tym nie wiedziałeś. To wszystko może się przełożyć na duży wzrost w zyskach.

  *prawie

  Nasze demo pokaże Ci jak:

  N

  Zwiększyć swoją marżę na produktach bez obniżania konkurencyjności

  N

  Obserwować ceny produktów konkurencyjnych sklepów

  N

  Poznać trendy na rynku

  Szpiegomat to oprogramowanie, które codziennie śledzi dziesiątki milionów ofert z wielu źródeł, aby pokazać, jak kształtują się ceny w danym segmencie rynku. Dostarczane przez nas dane pozwalają podejmować słuszne decyzje przy ustalaniu polityki cenowej i decyzjach biznesowych.

  Znajomość ceny u swojej konkurencji, obserwacja ich zachowań, trendów czy prowadzonych kampanii promocyjnych to kluczowe dane, które pozwolą Ci sprawnie reagować na zachodzące zmiany. 

  Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź nasze informacje o Monitoringu Cen i ich Analizie.

  N

  Automatycznie zmieniać ceny w Twoim sklepie, porównywarkach cenowych czy portalach aukcyjnych

  N

  Ustalić precyzyjne scenariusze zmiany cen

  N

  Określić sklepy, kategorie czy nawet produkty na których chcesz być konkurencyjny

  Automatyka cen to niesamowite narzędzie dla każdego właściciela e-sklepu lub firmy prowadzącej sprzedaż online. Narzędzie to umożliwia, jak nazwa wskazuje, automatyczną zmianę cen produktów w wielu miejscach bez dodatkowego zaangażowania ze strony Twojej czy Twoich pracowników. 

  Pozwoli Ci to konkurować cenami na portalach aukcyjnych, porównywarkach cenowych czy we własnym sklepie. Dzięki temu możesz liczyć na przyrost klientów bez spędzania długich godzin dokonując tych zmian ręcznie

  N

  Szpiegomat może zrewolucjonizować Twój e-sklep

  N

  Dowiesz się jak wygląda proces konfiguracji

  N

  Poznasz obsługę systemu

  Szpiegomat to narzędzie o ogromnych możliwościach. Pozwoli Ci zwiększyć osiągi Twojego sklepu w unikalny sposób – jak żadne inne narzędzie. Jego konfiguracja wymaga jednak trochę pracy a im precyzyjniejsza, tym lepsze dane i efekty. Nasz suport jest tu zawsze dla Ciebie a demo i FAQ to świetne pierwsze korki, aby poznać proces.