O nas

Kim jesteśmy?

 

Szpiegomat.pl od 2013 roku pomaga sprzedawcom i producentom monitorować ceny w internecie, skutecznie realizować politykę cenową oraz podejmować lepsze decyzje biznesowe, na podstawie rzetelne dane o cenach w sklepach internetowych, porównywarkach i portalach aukcyjnych.

Każdego dnia monitorujemy dziesiątki milionów produktów, by dostarczyć naszym partnerom najbardziej wiarygodne i aktualne dane.

W 2015 roku zwyciężyliśmy w międzynarodowym konkursie dla start-upów Next Step.

analiza cen

Jak działa Szpiegomat?

Oprogramowanie Szpiegomat.pl to narzędzie Price Intelligence, które wykorzystuje boty do zbierania informacji na temat cen z wybranych przez użytkownika źródeł krajowych i zagranicznych.

Następnie ogromne ilości danych (Big Data) trafiają do naszej chmury obliczeniowej. Wówczas sztuczna inteligencja rozpoczyna proces indeksowania oraz dopasowywania informacji przy pomocy zaawansowanych algorytmów Smart Matching oraz Machine Learning. Są one odpowiedzialne za to, by dane, które dostarczamy użytkownikom, były jak najwyższej jakości.

Jakie dane możemy monitorować?

Dane, które możemy dla Ciebie zdobyć, to ceny produktów, ich nazwy oraz dostępność. Możemy również monitorować ekspozycję produktu w e-sklepie (pozycjonowanie w wyszukiwarce i kategoriach) banery, zdjęcia na aukcji, opisy oraz oceny i komentarze.

Wszystkie te dane można organizować i wykorzystywać do tworzenia licznych raportów i analiz działań konkurencji.

Opowiedz nam o Twoich potrzebach i dowiedz się jak Szpiegomat pomoże Ci rozwinąć biznes