Consulting e-commerce

Nasz consulting i wsparcie ekspertów zamienia nasze dane i analizy w Twoje właściwe decyzje.

Doradztwo e-commerce w zakresie opracowania i wdrożenia strategii cenowej

 

Nasz zespół pomoże Ci opracować strategię cenową, która najlepiej dopasuje się do Twojego sklepu. Pod uwagę należy wziąć liczne parametry i dane, które są dostarczane przez nasze oprogramowanie. Co więcej, każda branża charakteryzuje się swoimi „prawami”

Szpiegomat nie tylko umożliwia monitorowanie cen ale i analizę trendów i zmian na rynku. To wszystko pozwoli nam pokierować Cię we właściwym kierunku.

Konfiguracja i implementacja automatyki cenowej

 

Automatyka cenowa to bardzo rozbudowane narzędzie. Umożliwia ono zaoszczędzenie setek godzin pracy miesięcznie oraz aktywne walczenie o wysokie pozycje i atrakcyjne ceny nawet gdy nie jesteś przy komputerze.

Odpowiednia konfiguracja wymaga ustawienia różnych limitów, scenariuszy i reguł. Chociaż może to być przytłaczające, nasz zespół pomoże Ci dokonać pierwszej konfiguracji, abyś lepiej zapoznał się z systemem i możliwie najszybciej zaczął czerpać korzyści.

dla ecommerce

Implementacja zmian i śledzenie efektów

 

Dokonywanie zmian w naszej strategii cenowej, asortymencie czy zasadach dostawy może mieć ogromny wpływ na Twoją konwersję.

Dzięki naszemu systemowi będziesz mógł zrozumieć, jak te zmiany wpłynęły na sprzedaż i Twój zysk, a następnie jak zoptymalizować dalsze działania pod możliwie największą efektywność.

Opowiedz nam o Twoich potrzebach i dowiedz się
jak Szpiegomat pomoże Ci rozwinąć biznes