Szpiegomat.pl na e-commerce Berlin expo 2016

utworzone przez | Kwi 29, 2016 | E-Commerce | 0 komentarzy

Szpiegomat.pl na e-commerce Berlin expo 2016

Rozwój usług, produktów oraz samego przedsiębiorstwa to naturalny kierunek, w którym powinna podążać każda firma. Szpiegomat.pl nie jest w tej kwestii wyjątkiem. Działamy na polskim rynku od 2013 roku i stwierdziliśmy, że to idealny moment, by otworzyć się na klientów z zagranicy. 27 kwietnia wystawiliśmy się na e-commerce Berlin expo 2016 i ten moment uznajemy za symboliczny dzień wejścia na rynek międzynarodowy.

Szpiegomat.pl pod marką PriceLab.co

Logo-PriceLabPriceLab.co to marka, pod którą operujemy na rynku zagranicznym, a już wkrótce również i Polskim. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Rozmawialiśmy z wieloma klientami z różnych krajów. Zobaczyli oni, jak Szpiegomat może pomóc im w ich biznesie oraz jakie korzyści mogą oni uzyskać dzięki naszej usłudze. Mamy nadzieję, że udział w tym wydarzeniu zaowocuje nowymi klientami i da nam mocny start na nowym rynku. Z ciekawostek wspomnimy, że dużym zainteresowaniem cieszyły się polski akcent – cukierki Michałki, którymi częstowaliśmy odwiedzających ;).

Czym są targi e-commerce?

Targi e-commerce to wyjątkowe wydarzenie w branży. Skierowane są one głównie do sprzedawców Internetowych, producentów, specjalistów z branży ecommerce oraz dziennikarzy. W zależności od wielkości i skali, na odwiedzających czeka od kilkudziesięciu do nawet kilkuset wystawców. Goście mogą bezpośrednio porozmawiać z przedstawicielami firm, przeglądać oferty i wybrać te, które mogą być przydatne w ich działalności. Targi to nie tylko wystawy. Na odwiedzających czekają też różnego typu prelekcje poświęcone branżowym tematom, prowadzone przez doświadczonych specjalistów. Jest to też idealna okazja do networkingu i poznania nowych osób, które działają w tej samej branży.

Opowiedz nam o Twoich potrzebach i dowiedz się jak Szpiegomat pomoże Ci rozwinąć biznes